Išplėstinis SOLIDWORKS mokymo kursas: sudėtingų gaminių/surinkimų projektavimas

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Assembly Modeling

Trumpas kursų aprašymas: tai yra išplėstinis SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas projektuoti gaminių ir(ar) mazgų surinkimus. Mokymų metu yra mokoma išnaudoti SOLIDWORKS standartines galimybes ir automatizuoti surinkimų modeliavimo procesą.

Mokymų planas: sudarytas remiantis SOLIDWORKS Assembly Modeling mokymų vadovėlio turinio pagrindu. Mokymų metu suteikiamos teorinės žinios, taip pat daug dėmesio skiriama praktiniams užsiėmimas, sprendžiami pavyzdžiai. 

Registracija į mokymus - užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Reikalavimai dalyviui - reikalingos bazinės SOLIDWORKS žinios (SOLIDWORKS Essentials mokymo kursas) arba 3-6 mėn. darbo patirtis su programa SOLIDWORKS. 

Mokomoji literatūra - SOLIDWORKS Assembly Modeling (angl.k.) po mokymų lieka dalyviui.

Mokymų kalbos - lietuvių k. anglų k. ir rusų k.

Mokymų trukmė - 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Pažintis su surinkimo aplinka ir įrankiais. Failų tarpusavio ryšiai ir priklausomybės. Surinkimo failui (.sldasm) būdinga struktūra. Darbas su detalių ir pomazgių (Subassembly) tarpusavio sąryšiais (Mates): tipai, naudojimas. Išplėstiniai, mechaninio tipo sąryšiai (diržinė pavara, judesio limitai ir t.t.) - 3 akad.val.

II. Detalių modeliavimas surinkimo aplinkoje (Top-DownAssembly modeling). Detalės sukūrimas ir redagavimas surinkimo kontekste; darbas su virtualiomis detalėmis – jų redagavimas surinkimo ir detalės modeliavimo aplinkose, virtualios detalės išsaugojimas į atskirą failą - 3 akad.val.

III. Surinkimo funkcijos – kiaurymių formavimas surinkime, detalių tarpusavio sujungimų modeliavimas surinkimo aplinkoje. Darbas su automatizuotu tvirtinimo detalių parinkimo įrankiu - 2 akad.val.

IV. Surinkimo redagavimas. Detalių tarpusavio sąryšių (Mates) klaidų paieška ir atstatymas. Dažniausios sąryšių klaidos ir jų taisymo metodai. Darbas su sąryšiais ir atsikartojančių detalių kūrimas (Pattern) - 3 akad.val.

V. Surinkimų konfigūracijų kūrimas naudojimas. Darbas su skirtingomis surinkimo konfigūracijomis ir jų redagavimas. Surinkimo analizė – detalių kiaurymių bendraašiškumo nustatymas ir kiti analizės įrankiai - 3 akad.val.

VI. Surinkimo atvaizdavimo būsenos (medžiagos, tekstūros, aplinka). Darbas su komponentų atvaizdavimu – komponentų paslėpimas ir vaizdavimas, atvaizdavimo kampo užsaugojimas - 3 akad.val.

VII. Darbas su dideliais surinkimais. Didelių failų atidarymo būdai siekiant sutaupyti kompiuterio resursų. Komponentų sąvybės ir jų redagavimas dideliuose surinkimuose - 3 akad.val.

VIII. Patalpų plano kūrimas ir įrengimų išdėstymas. Įrengimų tarpusavio sąryšiai – jų tipai ir sudarymas - 2 akad.val.

IX. SOLIDWORKS Treehouse funkcija. Surinkimo struktūros grafinis atvaizdavimas „medžio” pavidalu - 2 akad.val.

Įgytos žinios: dalyvis bus įgijęs žinių apie SOLIDWORKS sistemos taikymą kuriant mazgų surinkimus iš atskirų detalių; gebės sudaryti patalpų planus ir įrengimų išdėstymą. Kurso metu įgytos žinios įgalins kurti didelius surinkimus, o darbą automatizuojančių įrankių (pvz. konfigūracijų) naudojimo įgūdžiai, leis išvengti klaidų ir projektavimo darbus atlikti greičiau. 

Išduodamas pasiekimų sertifikatas - SOLIDWORKS Assembly Modeling course certificate.