Išplėstinis SOLIDWORKS mokymo kursas: sudėtingų gaminių/surinkimų projektavimas

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS Assembly Modeling

Trumpas kursų aprašymas: tai yra išplėstinis SOLIDWORKS mokymo kursas, skirtas projektuoti gaminių ir(ar) mazgų surinkimus. Mokymų metu yra mokoma išnaudoti SOLIDWORKS standartines galimybes ir automatizuoti surinkimų modeliavimo procesą.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas vadovaujantis SOLIDWORKS Assembly Modeling mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Išklausius SOLIDWORKS Assembly Modeling mokymo kursą dalyviui tampa aiški darbo su SOLIDWORKS filosofija ir rūpimus klausimus jis gali lengviau išsiaiškinti pats savarankiškai arba su mūsų dėstytojų pagalba. Po mokymų SOLIDWORKS Assembly Modeling vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mokymų trukmė - 2 dienos/16 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Pažintis su surinkimo aplinka ir įrankiais. Failų tarpusavio ryšiai ir priklausomybės. Surinkimo failui (.sldasm) būdinga struktūra. Darbas su detalių ir pomazgių (Subassembly) tarpusavio sąryšiais (Mates): tipai, naudojimas. Išplėstiniai, mechaninio tipo sąryšiai (diržinė pavara, judesio limitai ir t.t.) - 3 akad.val.

II. Detalių modeliavimas surinkimo aplinkoje (Top-DownAssembly modeling). Detalės sukūrimas ir redagavimas surinkimo kontekste; darbas su virtualiomis detalėmis – jų redagavimas surinkimo ir detalės modeliavimo aplinkose, virtualios detalės išsaugojimas į atskirą failą. - 2 akad.val.

III. Surinkimo funkcijos – kiaurymių formavimas surinkime, detalių tarpusavio sujungimų modeliavimas surinkimo aplinkoje. Darbas su automatizuotu tvirtinimo detalių parinkimo įrankiu. - 1 akad.val.

IV. Surinkimo redagavimas. Detalių tarpusavio sąryšių (Mates) klaidų paieška ir atstatymas. Dažniausios sąryšių klaidos ir jų taisymo metodai. Darbas su sąryšiais ir atsikartojančių detalių kūrimas (Pattern). - 2 akad.val.

V. Surinkimų konfigūracijų kūrimas naudojimas. Darbas su skirtingomis surinkimo konfigūracijomis ir jų redagavimas. Surinkimo analizė – detalių kiaurymių bendraašiškumo nustatymas ir kiti analizės įrankiai. - 2 akad.val.

VI. Surinkimo atvaizdavimo būsenos (medžiagos, tekstūros, aplinka). Darbas su komponentų atvaizdavimu – komponentų paslėpimas ir vaizdavimas, atvaizdavimo kampo užsaugojimas.- 2 akad.val.

VII. Darbas su dideliais surinkimais. Didelių failų atidarymo būdai siekiant sutaupyti kompiuterio resursų. Komponentų sąvybės ir jų redagavimas dideliuose surinkimuose. - 2 akad.val.

VIII. Patalpų plano kūrimas ir įrengimų išdėstymas. Įrengimų tarpusavio sąryšiai – jų tipai ir sudarymas. - 1 akad.val.

IX. SOLIDWORKS Treehouse funkcija. Surinkimo struktūros grafinis atvaizdavimas „medžio” pavidalu.- 1 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Mokymai vyksta specialiai tam įrengtoje mokymų klasėje, adresas: UAB „IN RE“, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilniuje. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs žinių apie SOLIDWORKS sistemos taikymą kuriant mazgų surinkimus iš atskirų detalių; gebės planuoti patalpų planus ir įrengimų išdėstymą. Kurso metu įgytos žinios įgalins kurti didelius surinkimus, o darbą automatizuojančių įrankių (pvz. konfigūracijų) naudojimo įgūdžiai, leis išvengti klaidų ir projektavimo darbus atlikti greičiau. Įgytos žinios gali būti taikomos įvairiose inžinerijos srityse.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS Assembly Modeling kurso baigimo sertifikatas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.