Bazinis programavimo mokymo kursas SOLIDWORKS aplinkoje (API)

Angliškas kurso pavadinimas: SOLIDWORKS API Fundamentals

Trumpas kursų aprašymas: šis mokymo kursas yra skirtas programuotojams, kurie yra atsakingi už SOLIDWORKS sistemos procesų automatizavimą ir SOLIDWORKS pritaikymą individualiems įmonės poreikiams, naudojant API (taikomųjų programų) sąsają. SOLIDWORKS API Fundamentals Course mokymų metu yra mokoma naudoti SOLIDWORKS taikomųjų programų sąsaja, automatizuojant ir konfigūruojant darbo procesus.

Mokymų dėstymo planas yra sudarytas remiantis SOLIDWORKS API Fundamentals Course mokymų vadovėlio pagrindu (anglų k.). Todėl išklausius šį mokymo kursą, dalyviui tampa aiški SOLIDWORKS sistemos struktūra, bei API programavimo metodai leidžiantys lengviau konfigūruoti ir pritaikyti SOLIDWORKS programinį paketą individualiems įmonės poreikiams. Po mokymų SOLIDWORKS API Fundamentals vadovėlis (iš JAV (anglų k.)) lieka mokymų dalyviui.

Registracija į mokymus: užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mokymų trukmė - 3 dienos/24 akad.val.

MOKYMŲ TEMOS IR LAIKAS

I. Makro komandų kūrimas. Kintamųjų nustatymas ir objektų valdymas. Makro komandos iškvietimas ir redagavimas. - 2 akad.val.

II. API objektai SOLIDWORKS sistemoje. Visual Basic naudojimas. SOLIDWORKS dokumentų kūrimas ir redagavimas. - 2 akad.val.

III. Automatizuotas sistemos ir dokumentų parametrų nustatymas; šablonų sukūrimas ir redagavimas. - 2 akad.val.

IV. Detalės modeliavimo įrankių automatizavimas, naudojant API. Eskizo įrankių, matmenų atidėjimo įrankių ir kitų funkcijų automatizavimas, komandų sukūrimas. Darbas kuriant detalę naudojant automatizuotas komandas. - 2,5 akad.val.

V. Surinkimo modeliavimo įrankių automatizavimas, naudojant API. Surinkimo modeliavimo procesų automatizavimas – komponentų pridėjimas; surinkimo elementų ir geometrijos žymėjimas. - 2,5 akad.val.

VI. Brėžinių generavimo automatizavimas, naudojant API. Automatizuotas informacijos iš modelio gavimas (konfigūracijos ir kt.); automatizuotas vaizdų gavimas; brėžinių braižymo komandų ir įrankių automatizavimas. - 2,5 akad.val.

VII. Objektų žymėjimo ir pasirinkimo projekto medyje nustatymai. Informacijos gavimas iš pasirinktų modelių; automatizuotas informacijos redagavimas. - 2 akad.val.

VIII. Automatizuotas individualių modelio parametrų (Custom Properties) pridėjimas. Parametrų kintamųjų nustatymas ir pridėjimas dokumente – detalėje, surinkime ar brėžinyje. Modelio parametrų automatizuotas nuskaitymas. Papildomos modelio informacijos (pvz.: masės) gavimas naudojant API. Darbas su modelių parametrais – parametrų įrašymas, gavimas ir redagavimas. - 2 akad.val.

IX. SOLIDWORKS API papildiniai (SDK). .NET, C#, C++ įskiepių (Add-ins) kūrimas, naudojimas ir informacijos išvedimas (Debugging). - 2 akad.val.

X. SOLIDWORKS vartotojo sąsajos konfigūravimas. Vartotojo sąsajos (UI) konfigūravimas naudojant Visual basic .NET. Prisijungimas prie SOLIDWORKS sistemos ir dvipusės komunikacijos užmezgimas. Komandų ir įrankių langų konfigūravimas;. Parametrų keitimas. - 2,5 akad.val.

XI. Gaunamų sistemos pranešimų kūrimas ir konfigūravimas. NET naudojimas pranešimų generavime. - 2 akad.val.

Mokymui skirtas laikas yra teorijos ir praktinių pavyzdžių nagrinėjimas. Kiekvienas dalyvis mokosi prie PC, kuriame įdiegta naujausia programinės įrangos SOLIDWORKS versija.

Asmuo, išklausęs šiuos mokymus, bus įgijęs: žinių apie SOLIDWOKRS sistemos konfigūravimą ir automatizavimą naudojant API sąsają. Mokymų dalyvis galės savarankiškai, sistemingai ir tvarkingai vykdyti SOLIDWORKS sistemos programavimą ir automatizavimą. Sistemos automatizavimo įgūdžiai padės pritaikyti SOLIDWORKS sistemą individualiems įmonės ir darbuotojų poreikiams, o tai leis padidinti darbo produktyvumą bei našumą.

UAB “IN RE” oficialus SOLIDWORKS mokymų centras Lietuvoje, kuris teikia plataus profilio kokybiškus SOLIDWORKS mokymus. Tik pas mus gausite mokymus pagal 35-ias skirtingas SOLIDWORKS mokymų programas pradedantiesiems ir pažengusiems. Tik pas mus rengiamus mokymus veda kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos stažuojasi kompanijoje Dassault Systemes. Tik pas mus Jums bus išduotas Dassault Systemes SOLIDWORKS mokymo centro SOLIDWORKS API Fundamentals kurso baigimo sertifikatas.

Mokymai vyksta specialiai tam įrengtose mokymų klasėse:

1. UAB „IN RE“ mokymų klasė, Lukiškių g.3, VI aukštas, Vilnius;

2. Informacijos technologijų mokymo centras, K. Donelaičio g. 33, Kaunas.

Jeigu Jus domina šie mokymai, prašome: užpildyti šią formą, ir mes artimiausiu metu su Jumis susisieksime ir pateiksime visą informaciją.