Kaip susikurti SOLIDWORKS ID / Customer Portal paskyrą?

Kai vartotojas įsigyja SOLIDWORKS ir/arba DraftSight Enterprise produktų šeimos sprendimus, pirmas žingsnis yra susikurti paskyrą į palaikymo portalą.

SOLIDWORKS Customer Portal ir My.SolidWorks.com bazinės galimybės yra prieinamos visiems besidomintiems SOLIDWORKS sprendimais. Kiekvienas gali susikurti nemokamą SOLIDWORKS Customer Portal paskyrą.

Užsiregistravę prie šių platformų turi galimybę gauti tam tikrų nemokamų programų, o taip pat priegą prie bazinių mokymo kursų My.SolidWorks.com platformoje.

Kai vartotojas įsigyja SOLIDWORKS ir/arba DraftSight Enterprise produktų šeimos sprendimus,  pirmas dažniausiai užduodamas klausimas yra - „kaip sukurti SOLIDWORKS ID?“. SOLIDWORKS Customer portal vartotojams, turintiems aktyvią techninio palaikymo (Subscription Service) prenumeratos paslaugų teikimo sutartį, suteikiama prieiga prie programinės įrangos instaliacijos failų ir daugybės kitų įrankių, patogiai išdėstytų vienoje vietoje, 24/7.

SOLIDWORKS Customer Portal, My.SolidWorks.com ir 3DEXPERIENCE platformos naudoja tuos pačius SOLIDWORKS ID prisijungimo duomenis. Tai reiškia, kad tvarkingai sukūrus paskyrą ir užregistravus savo produktus turėsite prieigą prie visų suteikiamų Dassault Systemes ir SOLIDWORKS resursų ir platformų naudojant vieną SOLIDWORKS ID.

 

Jeigu esate įmonės darbuotojas, neskubėkite kurti SOLIDWORKS ID, o paprašykite įmonės administratoriaus, kad jis išsiųstų jums kvietimą per Admin Portal. Kaip tai padaryti, galima rasti čia: Kaip priregistruoti naujus darbuotojus į įmonės SOLIDWORKS Admin Portal, ir suteikti jiems licencijas. Tokiu būdu, būsite iškart sistemoje priregistruotas prie įmonės darbuotojų sąrašo, ir administratorius galės priskirti jums SOLIDWORKS produktų licencijas.

Norėdami susikurti savo SOLIDWORKS ID, atlikite šiuos veiksmus: 

  • Atsidarykite SOLIDWORKS Customer portal. Spustelėkite "Create SOLIDWORKS ID":
    Create-a-SOLIDWORKS-ID
  • Įveskite savo el. pašto adresą ir įsigytų produktų serijinį numerį. Galite įvesti tiek "standalone" licencijos, tiek jūsų įmonėje naudojamos tinklinės licencijos serijinį numerį.

Jei jūsų įmonėje yra daug SOLIDWORKS vartotojų ir turite tik vieną, tinklinės licencijos serijinį numerį, jums neturėtų kilti problemų kuriant kelias paskyras kiekvienam vartotojui naudoti tą patį serijinį numerį.

SOLIDWORKS Customer Portal registracijos zingsniai
  • Jei ankstesniame žingsnyje naudojote darbo elektroninio pašto adresą, spustelėjus Next, bus parodyta jūsų įmonės informacija. Jei ši informacija yra teisinga, spustelėkite Next ir užbaikite procesą.
  • Jūsų SOLIDWORKS Customer Portal kliento paskyra sukurta. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kokias galimybes SOLIDWORKS Customer Portal suteikia vartotojams, peržiūrėkite mūsų įrašą: Prieiga prie SOLIDWORKS Customer Portal.
  • Lygiagrečiai, naudojant ta patį SOLIDWORKS ID, galite jungtis ir prie My.SolidWorks.com

Instrukcija anglų kalbą (PDF): SOLIDWORKS Customer Portal Quick Reference